Parapety

venkovní hliníkové parapetyhliníkový tažení venkovní parapetFirma Aluris s.r.o. přináší na trh nabídku okenních parapetů s příslušenstvím špičkové kvality. Přizpůsobili jsme se požadavkům vás, našich zákazníků. Díky tomu si u nás můžete vybrat z široké škály materiálů a rozměrů. Můžeme vám také vyrobit okenní parapety na míru v několika cenových relacích a výrazně vám usnadnit čas, práci i peníze.

Nabízíme vám venkovní hliníkové extrudované parapety. Tyto parapety jsou velmi tuhé a odolné a hodí se prakticky k jakémukoliv typu oken.

Z výroby jsou naše parapety opatřeny ochrannou folií. Ta chrání komaxitový či eloxovaný povrch před poškozením. (Ochrannou folii je třeba po montáži parapetu ihned sejmout,  protože na slunečním světle může chemicky reagovat s povrchem parapetu).

hliníkový vnitřní parapetplechové parapetyNaleznete u nás jak venkovní hliníkové parapety, tak i hliníkové vnitřní parapety s širokou paletou barev. Hliníkové parapety v mnoha  povrchových úpravách pro venkovní i vnitřní použití, Komaxit v barevné škále RAL, Eloxovaný povrch stříbrný a bronzové odstíny, dřevodekory podle vašeho výběru.

Cenově příznivější variantu představují venkovní hliníkové parapety z ohýbaného plechu. Tyto parapety jsou vyrobeny z osvědčeného a velmi odolného materiálu. Lze je však doporučit jen do vyložení (hloubky) 210 mm, protože se nevyznačují takovou tuhostí, jako extrudované parapety.

Prakticky žádná nutnost údržby a nízká cena – to jsou hlavní plusy plastových vnitřních parapetů značky VITRAGE dodávané firmou Aluris. Parapety VITRAGE se vyznačují vynikající geometrií plastového profilu a jako jediné na našem trhu nabízejí povrchovou folii z acrylu, která je výrazně odolnější než PVC běžné folie.

plastové parapety s akrylovou foliívzorník folií na pvc parapetyNavíc mají perfektní tepelně izolační vlastnosti. Plastové parapety  VITRAGE jsou vyrobeny z primárního PVC (bez příměsí recyklátů, které snižují kvalitu materiálu).  Stačí si jen vybrat z  nabídky dekorativních vzorů.

Naši nabídku parapetů doplňují vnitřní dřevotřískové parapety s možností využití laminátových povrchů CPL a HPL (vysoká tvrdost, možnost použít i jako schodnice), nebo pravé dřevěné dýhy, která dodá oknům a vašemu interiéru osobitý styl. Především značka Topset s možností výroby parapetu na míru Vašim požadavkům!

Nezapomněli jsme však ani na majitele balkonových dveří a francouzských oken, kteří ocení naše odolné hliníkové balkónové nášlapné parapety  s protiskluzovou úpravou.

kamenné parapetyzakázková výroba dřevotřískových parapetůPro nášlapné parapety dodáváme hliníkové odlévané krytky s hladkými zakulacenými hranami pro bezpečnou chůzi bez obuvi. Pro milovníky studené krásy přírodního kamene můžeme vyrobit kamenné parapety na míru pro venkovní i vnitřní použití.

Firma Aluris s.r.o. pochopitelně nabízí veškeré příslušenství k parapetům, naleznete je zde.